Anadolu Efes, Bayern Münih ‘i 104-75 mağlup etti

Anadolu Efes ‘in rakibi Bayern Münih ‘i 104- 75 ‘lik skorla mağlup etti.


Anadolu Efes ‘in rakibi Bayern Münih ‘i 104- 75 ‘lik skorla mağlup etti.

Maçta 49 sayı kaydederek EuroLeague rekorunu kıran basketbolcu Larkin, maç ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Temsilcimiz Anadolu Efes ‘ın Bayern Münih karşılaşmasında 49 sayı atarak EuroLeague sayı rekorunu kıran Shane Larkin, maç sonunda konuştu.

OKYANUSA TAŞ ATIYOR GİBİ HİSSETTİM

Larkin tarihi performansı ile ilgili olarak, “Ne söyleyeceğimi bilmiyorum, gerçekten de çok fazla çalışıyoruz ve daha da sağlıklı olmak istiyoruz. Ekip olarak çok iyiyiz. İlk attığım şutu soktuktan sonra sanki okyanusa taş atıyormuş gibi hissettim. Geçen sezon ki Barcelona maçında da 41 sayının rekor olduğundan haberim yoktu ve rekoru da o yıl birkaç sayıyla kaçırmıştım. Bu sefer ise rekoru kırmak istedim. Koç beni saha kenarına çağırdı ve “Sakin ol” dedi. Ardından “1 dakika dinlen, sen rekoru kıracaksın” dedi ve gerçekten de başardım. Biz takım olarak bir aile gibiyiz. 2 yıllık bir takımız ve takım halinde ayakta kalıyoruz” şeklinde konuştu.

YAZAR: Evren ÖZGÜNER

İzmir Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümü mezunu olan Evren Özgüner Tahmin Haber sitesinde Gündem kategorisi yazarıdır.

Ayrıca Kontrol Et

“NBA şampiyonu olurduk”

Ergin Ataman, Shane Larkin 'in 49 sayı atarak EuroLeague rekoru kırdığı ve Bayern Münih 'i 104-75 'lik skorla mağlup ettikleri karşılaşmayı değerlendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir