“NBA şampiyonu olurduk”

Ergin Ataman, Shane Larkin ‘in 49 sayı atarak EuroLeague rekoru kırdığı ve Bayern Münih ‘i 104-75 ‘lik skorla mağlup ettikleri karşılaşmayı değerlendirdi.


Anadolu Efes ‘in baş antrenörü Ergin Ataman, maçta Shane Larkin ‘in 49 sayı atarak EuroLeague rekoru kırdığı ve de rakipleri Bayern Münih ‘i 104-75 ‘lik skorla mağlup ettikleri karşılaşmayı değerlendirdi.

“NBA ŞAMPİYONU OLURDUK”

Ergin Ataman, Shane Larkin ‘in inanılmaz bir performans sergilediğini belirterek, “Müthiş bir şey, soyunma odasında da söylenebilecek çok fazla bir şeyin olmadığını söyledim. Süper bir basketbol oyunu. Larkin gerçekten de inanılmaz bir şekilde oynadı. Uzun oyuncularımız da kusursuz oynadılar. James Anderson karşılaşmada müthiş bir emek ortaya koydu. Eğer bu maç bir NBA finali olsaydı, NBA şampiyonu olabilirdik. Şimdi yalnızca 1 maç kazandık. Geldiğimiz noktanın tesadüfi olmadığını da bir defa daha göstermiş olduk. Çok iyi oyuncularla birlikte basketbol oynamak da benim için gayet güzel ve keyifli” dedi.

YAZAR: Mehmet ÖZGÜR

Bulgaristan Sofya Üniversitesinden mezun olan Özgür Mehmet, 32 yaşında ve evlidir. Tahmin Haber sitesinde gündem haberlerinden sorumludur.

Ayrıca Kontrol Et

Anadolu Efes, Bayern Münih ‘i 104-75 mağlup etti

Anadolu Efes 'in rakibi Bayern Münih 'i 104- 75 'lik skorla mağlup etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir