Beşiktaş’ın yeni transferi arayı umrede değerlendiriyor

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Georges-Kevin N’Koudo milli aradan faydalanarak kutsal topraklara gitti.


Sezon başında İngiltere’nin Tottenham takımından 4 milyon euro karşılığında transfer edilen Fransız sol kanat oyuncusu Georges-Kevin N’Koudou, milli maçlar sebebiyle verilen aradan faydalanarak kendini Umre’ye attı.

FOTOĞRAFLARINA BEĞENİ YAĞMURU

Genellikle yapılanın aksine eğlence yerlerine gitmeyerek kutsal topraklarda vakit geçirmeyi tercih eden N’Koudou, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir anda dikkatleri üzerine çekti. Kabe’yi tavaf esnasında çektiği selfie’yi instagram hesabı olan “gknkoudou” üzerinden önce hikaye olarak paylaşan, ardından da bir fotoğraf paylaşımı yapan 24 yaşındaki yıldız oyuncunun fotoğraflarına beğeni ve yorumlar yağdı. Fotoğraf açıklamasına ise “Buraya gelmekten her zaman mutlu oluyorum, elhamdülillah” anlamındaki “Always happy to come here, Al Hamdu Lilah” ifadesini yazan başarılı futbolcu bu hareketiyle taraftarın gönlünde taht kurmuşa benziyor.

YAZAR: Serdar IRMAK

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray’ın güncel borcu açıklandı

Galatasaray Spor Kulübü ve bünyesinde bulunan alt ortaklarının güncel borcu bugün açıklandı. Yapılan açıklamada net olarak 1 milyar 611 milyonluk (eski parayla 1.6 katrilyon) borcun olduğu kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir