Albert Riera’dan Galatasaray’a övgüler geldi

2018 yılında kariyerine nokta koyan İspanyol yıldız Albert Riera, Antalya’da düzenlenen Şöhretler Futbol Festivali’ne davet edildi ve burada bir müsabakada oynadı.


Maçın ardından samimi ifadeler veren Albert Riera, bir zamanlar formasını terlettiği Galatasaray takımını aktif olarak takip ettiğini ve çok sevdiğini, geçmişte Galatasaray’da çok güzel günler yaşadığını ve bu sezon yaşadıkları sıkıntılardan haberdar olduğunu söyledi. Fatih Terim’in teknik direktörlüğünün önemine vurgu yapan Albert Riera, Galatasaray’ın ilerleyen günlerde Fatih Terim ile birlikte elinden gelenin en iyisini yaparak işleri yoluna koyacağına inancının tam olduğunu belirtti.

FATİH HOCAYLA İRTİBATIM SÜRÜYOR

Fatih Terim ve yardımcılarıyla iletişiminin eskisi kadar sık olmasa da devam ettiğini sözlerine ekleyen Albert Riera, Galatasaray’a her zaman yardım etmek için elinden gelen herşeyi yapabileceğini söyledi.

TURNUVADA BİR ÇOK ESKİ YILDIZ YER ALIYOR

Calista Luxury Otel’de düzenlenen Şöhretler Futbol Festivali 5 Ekim tarihinde başladı ve turnuvada 6 takım birbiriyle kıyasıya mücadele veriyor. Bu takımlar yerli ve yabancı eski futbolculardan oluşuyor. Turnuvaya katılan futbolcular arasında Kevin Kuranyi ve Gaizka Mendieta gibi önemli isimler de bulunuyor. Turnuvanın kapanışı ise 12 Ekim Cumartesi günü yapılacak. 6 takımdan ilk 3’e girenlerin kupa alacağı törenle birlikte sonra erecek festivalde oyuncular hem Belek’te tatil yapma fırsatı buluyor, hem de eğlenceli vakit geçiriyorlar.

YAZAR: Mehmet ÖZGÜR

Bulgaristan Sofya Üniversitesinden mezun olan Özgür Mehmet, 32 yaşında ve evlidir. Tahmin Haber sitesinde gündem haberlerinden sorumludur.

Ayrıca Kontrol Et

Phillip Cocu, Ferdi Kadıoğlu ‘nu istiyor

Bir dönem Fenerbahçe 'de teknik direktörlük görevi yapan Phillip Cocu 'dan transfer açıklaması geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir