“Erken karar almakta fayda var”

İstikbal Mobilya Kayserispor ‘un başkanı Berna Gözbaşı maç sonrasında basın mensuplarına bazı açıklamalarda bulundu.


Süper Lig ‘in 13. hafta mücadelesinde rakibi Beşiktaş ‘a 4-1 ‘lik skorla yenilen Kayserispor ‘un başkanı Berna Gözbaşı yaptığı açıklamada “Daha bir çok şeyi gözden geçirmem gerekli. Geçiriyordum ancak kongre sürecini bekledim. Daha erken kararlar almamız çok daha faydalı olacaktır” dedi.

Süper Lig ‘in 13’üncü hafta karşılaşmasında Beşiktaş ‘a 4-1 ‘lik skorla mağlup olan İstikbal Mobilya Kayserispor ‘un başkanı Berna Gözbaşı maç sonrasında basın mensuplarına bazı açıklamalarda bulundu.

DEVRE ARASINDA İYİ TRANSFERLER YAPACAĞIZ”

Maçı kaybettikleri için üzgün olduğunu belirten Gözbaşı, “Öncelikle üzgünüm, yine kaybettik. Fakat geçen haftalara oranla biraz daha mücadeleci bir oyun sergiledik. Gollerin birisinde sanki bir hata var gibiydi fakat ben hakemler hakkında konuşmuyorum. 7 puanda kalmış olmamıza rağmen ümitliyiz, yılmadan mücadele edeceğiz. İnşallah devre arasında da daha iyi transferler yaparak, bu kötü gidişatın iyi sonuçlanması için elimizden geleni de yapacağız” dedi.

YAZAR: Mehmet ÖZGÜR

Bulgaristan Sofya Üniversitesinden mezun olan Özgür Mehmet, 32 yaşında ve evlidir. Tahmin Haber sitesinde gündem haberlerinden sorumludur.

Ayrıca Kontrol Et

Phillip Cocu, Ferdi Kadıoğlu ‘nu istiyor

Bir dönem Fenerbahçe 'de teknik direktörlük görevi yapan Phillip Cocu 'dan transfer açıklaması geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir