Ersun Yanal sakatlıklardan şikayetçi

Kadıköy’deki yenilmezlik serisi Antalyaspor maçı ile son bulan Fenerbahçe’de sular durulmuyor.


Kadıköy’de Antalyaspor’a yenilen Fenerbahçe’de teknik patron Ersun Yanal sakatlıklardan oldukça şikayetçi. Oynanan maçta yakalan pozisyonları gole çeviremeyen, oldukça baskılı futbol karşısında gol bulamayan Fenerbahçe’de gol sorunu sıkıntı yaratmaya devam ediyor.

OZAN TUFAN VE TOLGA ETKİLİ OLAMADI

Antalyaspor maçındaki performansı ile Ozan Tufan, son 2-3 maçtaki performansı ile ise Tolga’nın yetersiz kalması Ersun Yanal’ında eleştirilmesine neden oldu. Antalyaspor’un çok iyi savunma yaptığını, akıllıca kapandıklarını belirten teknik patron, bu savunmayı geçmek için kanatları kullanıp çizgiye inmenin gerektiğini belirtti.

Maç sonu istatistiklerine bakıldığında Antalyaspor’dan her konuda üstün olan Fenerbahçe’de en büyük sıkıntı kaleyi bulan şutlar oldu. Antalyaspor kalesine 42 orta yollayıp ama bunların sadece 11 tanesine isabet sağladı. Fenerbahçe Antalyaspor karşısında %75 topa sahip olma ile oynayıp 1-0 yenilmişti.

YAZAR: Serdar IRMAK

Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olan Serdar Irmak, Tahmin Haber sitesinde Futbol ve Gündem haberlerinden sorumludur. Bekar ve 25 yaşındadır.

Ayrıca Kontrol Et

Phillip Cocu, Ferdi Kadıoğlu ‘nu istiyor

Bir dönem Fenerbahçe 'de teknik direktörlük görevi yapan Phillip Cocu 'dan transfer açıklaması geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir