Isco ‘ya İngiltere ‘den talipler var

Real Madrid, bu transferin gerçekleşebilmesi için hem yer açmak hem de kaynak oluşturmak için Isco ‘yu elden çıkarmayı planlıyor.


Tottenham ‘dan Christian Eriksen ‘i transfer etmek isteyen Real Madrid, bu transferin gerçekleşebilmesi için hem yer açmak hem de kaynak oluşturmak için Isco ‘yu elden çıkarmayı planlıyor. İspanyol futbolcu için Chelsea ve Manchester City gibi İngiliz takımları devrede.

HEDEF ERIKSEN

Devre arası transfer döneminin başlamasına çok az bir zaman kalmışken Avrupa ‘nın önemli liglerinde hareketlilik başladı. İspanya La Liga ‘da 37 puan toplayarak ikinci sırada yer alan Real Madrid, ligin ikinci yarısında daha güçlü bir kadro oluşturabilmek için yeni transferler yapmayı planlıyor. Madrid takımının ilk hedefi ise Tottenham ‘ın Danimarkalı oyuncusu Eriksen . 27 yaşındaki futbolcuyu transfer ederek orta sahasını daha da kuvvetlendirmek isteyen eflatun-beyazlılar, bu transfere hem yer açmak hem de kaynak oluşturabilmek için Isco ‘yu gözden çıkardı. İsco ‘yu ise Chelsea ve Manchester City takip ediyor.

YAZAR: Mert Güntok

1990 yılında Ankara’da doğdu. 2010 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nden “Yılın Spor Köşe Yazısı Övgü Ödülü”ne layık görüldü. Tahmin Haber sitesinde voleybol haberlerinden sorumludur.

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray Avrupa ‘ya veda etti

Galatasaray, deplasmanda Fransız takımı Paris Saint-Germain ’e 5-0 'lık skorla mağlup oldu ve topladığı 2 puanla son sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir