İmparator’dan Ali Koç’a cevap var!

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile ilgili açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a cevap gecikmedi.


Galatasaray ve Fenerbahçe yöneticileri arasındaki düelloya Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’de katıldı. Ali Koç’un yaptığı açıklamalar ile ilgili olarak İstanbul’a döndüğümde eğer cevap vermeye değer görürsem cevap vereceğim şeklinde açıklama yapan başarılı teknik direktör, cevap vermeğe değer görmüyorum ve bundan dolayı cevap vermeyeceğim dedi.

DERBİ HAKKINDA ÖNEMLİ AÇIKMALAR

Hafta sonu oynanacak derbi içinde önemli açıklamalarda bulunan Terim, geçen sene ve ondan önceki seneler farklı biticek maçlar oynadıklarını ve bu sene takımın ve herkesin oynanacak maça hazır olduklarını, taraftarında desteği ile birlikte maçı kazanacaklarını belirtti. Belhanda hakkında da açıklamalarda bulunan Terim, çenesindeki sakatlıktan dolayı nefes alıp vermede zorlandığını ve özel maske yaptırıldığını oynayıp oynamayacağının ise maç günü netleşeceğini belirtti.

YAZAR: Mehmet TURGUT

Eskişehir Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünden mezun olan Mehmet Durgut, 37 yaşında evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Tahmin Haber sitesinde futbol haberleri sorumlusudur.

Ayrıca Kontrol Et

Mandzukic, El-Duhail ‘e transfer oldu

Katar 'ın El-Duhail takımı, İtalya 'nın Juventus takımından Hırvat futbolcu Mario Mandzukic 'i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir