Martin Linnes devre arasından sonra geri dönecek

Martin Linnes ligin ikinci yarısına hazırlanacak ve kondisyon problemini atlatmış bir şekilde ikinci yarıda yeniden sahalarda olacak.


Galatasaray’ın 2016 yılında 2 milyon euro karşılığında Norveç’in Molde takımından transfer ettiği Martin Linnes bu sezon yabancı oyuncu fazlalığı nedeniyle Federasyona bildirilmemiş ve karşılaşmalarda oynaması engellenmişti. Fatih Terim’in boşta olan oyuncuyu ikinci devre için yoğun bir şekilde hazırladığı ortaya çıktı.

DEVRE ARASINDAN SONRA GERİ DÖNECEK

Galatasaray’ın bu sezon lig ve Avrupa’da istediği sonuçları alamamasının neticesinde yeni futbolcu arayışına giren sarı kırmızılı yönetim ve teknik ekip, yararlanma potansiyeli olan oyunculara yöneldi. Listenin başında ise Norveçli sağ bek Martin Linnes’in olduğu öğrenildi. Alınan bilgilere göre Martin Linnes bu süreçte İtalyan kondisyoner eşliğinde ligin ikinci yarısına hazırlanacak ve kondisyon problemini atlatmış bir şekilde ikinci yarıda yeniden sahalarda olacak.

YAZAR: Mert Güntok

1990 yılında Ankara’da doğdu. 2010 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nden “Yılın Spor Köşe Yazısı Övgü Ödülü”ne layık görüldü. Tahmin Haber sitesinde voleybol haberlerinden sorumludur.

Ayrıca Kontrol Et

Mandzukic, El-Duhail ‘e transfer oldu

Katar 'ın El-Duhail takımı, İtalya 'nın Juventus takımından Hırvat futbolcu Mario Mandzukic 'i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir