Martin Linnes devre arasından sonra geri dönecek

Martin Linnes ligin ikinci yarısına hazırlanacak ve kondisyon problemini atlatmış bir şekilde ikinci yarıda yeniden sahalarda olacak.


Galatasaray’ın 2016 yılında 2 milyon euro karşılığında Norveç’in Molde takımından transfer ettiği Martin Linnes bu sezon yabancı oyuncu fazlalığı nedeniyle Federasyona bildirilmemiş ve karşılaşmalarda oynaması engellenmişti. Fatih Terim’in boşta olan oyuncuyu ikinci devre için yoğun bir şekilde hazırladığı ortaya çıktı.

DEVRE ARASINDAN SONRA GERİ DÖNECEK

Galatasaray’ın bu sezon lig ve Avrupa’da istediği sonuçları alamamasının neticesinde yeni futbolcu arayışına giren sarı kırmızılı yönetim ve teknik ekip, yararlanma potansiyeli olan oyunculara yöneldi. Listenin başında ise Norveçli sağ bek Martin Linnes’in olduğu öğrenildi. Alınan bilgilere göre Martin Linnes bu süreçte İtalyan kondisyoner eşliğinde ligin ikinci yarısına hazırlanacak ve kondisyon problemini atlatmış bir şekilde ikinci yarıda yeniden sahalarda olacak.

YAZAR: Mert Güntok

Ayrıca Kontrol Et

Eski Fenerbahçe’li Eljif Elmas şov yaptı

Makedonya Slovenya maçına Fenerbahçe'nin eski oyunucusu Eljis Elmas damga vurdu. 2 gol ile 3 puanı getiren Elmas maçın yıldızıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir