Milli Takım Fransa’ya vardı

Milli Takım, maçın oynanacağı Paris şehrine vardı.


Avrupa Şampiyonası H grubundaki sekizinci maçına çıkmaya hazırlanan Milli Takım, maçın oynanacağı Paris şehrine vardı. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanan uçakla Paris’e varan milli takım futbolcuları ve teknik ekip, uçaktan indikten sonra kendilerini almaya gelen özel otobüsle alandan ayrılarak konaklayacakları otelin yolunu tuttu. Otele kadar sürecek yolculukta millilerimize beraberinde giden özel güvenlik ekibi korumalık yaptı.

MİLLİ TAKIM FRANSA’YA VARDI

Bu akşam saat 21.45’de başlayacak maç için bugün hazırlıklarını sürdürecek olan milli takımda son dakikada Abdulkadir Parmak sakatlığı sonucu kadrodan çıkarıldı. Milli takım maç öncesinde son defa bugün saat 21.00’de bir antrenman yapacak ve sonrasında maça zihni hazırlık süreci başlayacak. Fransa – Türkiye maçı yarın TRT 1’den naklen yayınlanacak.

YAZAR: Semih SULUN

Yünanistan University Of Patras Üniversitesinde İşletme mezunu olan Semih Sülün, evli ve 4 çocuk babasıdır. Bir çok spor sitesinde yazarlık yapan Sülün, Tahmin Haber sitesinde Espor kategorisinden sorumlu yazardır.

Ayrıca Kontrol Et

Mandzukic, El-Duhail ‘e transfer oldu

Katar 'ın El-Duhail takımı, İtalya 'nın Juventus takımından Hırvat futbolcu Mario Mandzukic 'i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir