Şenol Güneş beraberliğe razı

Şenol Güneş basın mensuplarıyla görüştüğü toplantıda, Fransa karşısında deplasmanda alınacak 1 puanın iyi bir sonuç olacağını söyledi.


Milli takımımızın bu akşam Fransa karşısına çıkacağı Avrupa Şampiyonası eleme maçı öncesi Şenol Güneş basın mensuplarıyla görüştüğü toplantıda, Fransa karşısında deplasmanda alınacak 1 puanın iyi bir sonuç olacağını söyledi.

BERABERLİĞE RAZI

Fransa’nın kadrosunda her ne kadar eksikler olsa dahi yedek oyuncularının da dünyaca ünlü yıldızlardan oluştuğunu söyleyen Şenol Güneş, rakiplerinin oldukça formda bir ekip olduğunu ve ev sahibi olmanın avantajını kullanacakları için zor bir maça çıkacaklarını söyledi. Beraberlik alınması durumunda sahadan mutlu olarak ayrılacağını söyleyen Şenol Güneş, 4 gün içerisinde 2 milli maç yapılmasını ise eleştirerek UEFA tarafından milli takımların oynadığı takvimlerin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi.

YAZAR: Evren ÖZGÜNER

İzmir Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümü mezunu olan Evren Özgüner Tahmin Haber sitesinde Gündem kategorisi yazarıdır.

Ayrıca Kontrol Et

Mandzukic, El-Duhail ‘e transfer oldu

Katar 'ın El-Duhail takımı, İtalya 'nın Juventus takımından Hırvat futbolcu Mario Mandzukic 'i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir