Avcı, Oğuzhan Özyakup ile ilgili açıklamalarda bulundu

Abdullah Avcı da oynadığı futbolla taraftarların eleştirmesine neden olan Oğuzhan Özyakup ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.


UEFA Avrupa Ligi ‘nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, Slovan Bratislava ‘yı konuk etti. Siyah-beyazlılar kendi sahasında ağırladığı rakibini 1-0 geriye düşmesinin ardından 2-1 mağlup ederek bu sezon gruptaki ilk 3 puanını da almış oldu. Maçın ardından Beşiktaş ‘ta Necip Uysal ve Enzo Roco maçı değerlendirirken, teknik direktör Abdullah Avcı da oynadığı futbolla taraftarların eleştirmesine neden olan Oğuzhan Özyakup ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

“ELEŞTİRİYİ BANA YAPSINLAR”/h4>

Abdullah Avcı yaptığı konuşmada, “Oğuzhan ‘ın performansını biz de kendisi de tartışmaktayız. Taraftarlar elbette eleştiri yapacak ama lütfen rica ediyorum eleştiriyi bana yapsınlar. Futbolcuyu maç bittikten sonra eleştirsinler. Futbolcuyu kaybetmek çok kolay ama kaybetmek için değil kazanmak için yolumuza devam etmemiz gerek” dedi.

YAZAR: Mehmet TURGUT

Eskişehir Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünden mezun olan Mehmet Durgut, 37 yaşında evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Tahmin Haber sitesinde futbol haberleri sorumlusudur.

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray ‘da kayyum için başvuru yapıldı

Hasan Ahmet Özdoğan ve Barış Cenk Akkaya, Galatasaray kulübüne kayyum atanması için İstanbul 7 'nci Sulh Hukuk Mahkemesi 'ne başvuruda bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir