Fenerbahçe’nin Forveti İçin Sıraya Girdiler

Sezon başında Rizespor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Kosova’lı yıldız Vedat Muriç için dünya devleri sıraya girdi. Her Geçen gün bir başka klüp Kosova’lı yıldızı izlemek için Türkiye’ye geliyor. 


Süper Lig’e fırtına transferler ile başlayan Fenerbahçe’nin Rizespor’dan büyük çekişmeler ile transfer ettiği ve sezona iyi bir başlangıç yapan Vedat Muriç dev klüplerin radarına girdi.

Kosova milli takımındaki golleri ve performansı ve Süper Lig’deki golleri ve oyunu ile 25 yaşındaki genç yıldızı Juventus, Lazio, Napoli, Tottenham ve Monaco’nun da dışında bir çok kulüp izliyor. Önümüzdeki hafta Galatasaray derbisinde de dev klüplerin Galatasaray Spor Kompleksinde olması bekleniyor. Kosovalı yıldız Süper Lig 5 haftada 3 gol attı.

Vedat Muriç’in başka bir kulübe transfer olması durumunda tranferden Rizespor’da %15 pay alacak.

YAZAR: Mehmet TURGUT

Eskişehir Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünden mezun olan Mehmet Durgut, 37 yaşında evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Tahmin Haber sitesinde futbol haberleri sorumlusudur.

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray ‘da kayyum için başvuru yapıldı

Hasan Ahmet Özdoğan ve Barış Cenk Akkaya, Galatasaray kulübüne kayyum atanması için İstanbul 7 'nci Sulh Hukuk Mahkemesi 'ne başvuruda bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir