Hamit Altıntop yıllar sonra kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu

Hamit Altıntop Marca gazetesine kariyeriyle alakalı samimi açıklamalarda bulundu.


Almanya’da futbol hayatına başlayan ve Real Madrid, Galatasaray, Bayern Münih, Schalke 04 gibi büyük kulüplerin formasını terleten eski milli oyuncu Hamit Altıntop Marca gazetesine kariyeriyle alakalı samimi açıklamalarda bulundu.

HAMİT ALTINTOP AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Kariyerinin en ilginç anlarını Real Madrid takımına transfer olduktan sonra yaşadığını söyleyen Hamit, kendisini dünyanın en iyi futbolcularının içinde bulduğunda kendisini iyi oynamak zorunda hissettiğini söyledi. İlk etapta ufak bir telaş yaşadığını itiraf eden Hamit Altıntop, yaşadığı ufak sakatlıktan dolayı işlerin istediği gibi gitmediğini söyledi.

Real Madrid takımında forma şansı bulamayacağını anladığında takımda kalmak istese de gitmesi gerektiğine inanan ve bu durumu o zamanki teknik direktör Jose Mourinho ile paylaşan Hamit Altıntop, ilginç bir tepki ile karşılaştığını söyledi. Mourinho’nun “Sen deli misin ? Real Madrid gibi büyük kulübü neden bırakmak istiyorsun ?” şeklinde tepkisine maruz kaldığını belirten Hamit Altıntop, bu tepkiye rağmen kariyerinin adımını atarak Real Madrid’den ayrıldığını söyledi.

Real Madrid’in görevdeki teknik direktörü Zinedine Zidane ilgili de övgüyle bahseden Hamit Altıntop, Real Madrid’in efsane isminin teknik direktörlük görevinde de başarılarına devam edeceğini düşündüğünü söyledi. Real Madrid’ten Ronaldo’nun ayrılmasının büyük bir kayba sebep olduğunu da ifade eden Hamit, aynı şeyin Lionel Messi’nin Barcelona takımından ayrılması durumunda da yaşanacağını söyledi.

YAZAR: Mehmet TURGUT

Eskişehir Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünden mezun olan Mehmet Durgut, 37 yaşında evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Tahmin Haber sitesinde futbol haberleri sorumlusudur.

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray ‘da kayyum için başvuru yapıldı

Hasan Ahmet Özdoğan ve Barış Cenk Akkaya, Galatasaray kulübüne kayyum atanması için İstanbul 7 'nci Sulh Hukuk Mahkemesi 'ne başvuruda bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir