Karadeniz derbisi sonrası maçın hikaye videosu yayınlandı

Trabzonspor, “Futbolda aslolan, mücadele, yetenek ve özveri ile sınırları aşmaktır; aşmaya yarışmaktır!” başlığıyla resmi Youtube hesabında maçın hikayesini paylaştı.


Süper Ligin 7. haftasında ligin iki Karadeniz takımı arasında oynanan maçta Trabzonspor Sörloth ve Nwakaeme’nin golleriyle sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrılmıştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan takımlardan biri olan Trabzonspor, “Futbolda aslolan, mücadele, yetenek ve özveri ile sınırları aşmaktır; aşmaya yarışmaktır!” başlığıyla resmi Youtube hesabında maçın hikayesini paylaştı.

MAÇIN HİKAYE VİDEOSU YAYINLANDI

1 dakika 38 saniye süren videoda Trabzonspor takımının Trabzonda otobüslere binerek Rize’ye seyahat etmesi, yolda Trabzonlu taraftarların takımı uğurlaması ve sevgi gösterisi yapması, stada varış ve maç öncesi hazırlıklar kesit kesit verildi. Videoda en dikkat çekici bölüm ise Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman’ın takımla maç öncesi konuşması oldu.

Takımını oldukça iyi bir şekilde motive ettiği görülen Ünal hocanın takımına bu maçı kazanmaları gerektiğini vurgulaması, tahta üzerinde taktikler vermesi, oyuncuları “Fırtına öncesi sessizlik olarak görüyorum bu suskunluğunuzu” şeklindeki benzetmesiyle bir anda coşturması ve sahaya çıkışları Trabzonsporlu taraftarlar tarafından büyük ilgi gördü. Trabzonspor Youtube hesabında yapılan bu paylaşım birkaç saat içerisinde 35,000 izlenmeye ulaştı ve sosyal medyada da konuyla ilgili paylaşımlar çığ gibi büyüdü.

Paylaşılan videonun son bölümünde ise maç içinden görüntüler, gol sevinçleri ve maç sonrası takımın hatıra pozları yer aldı. Trabzonspor, Karadeniz derbisini kazanarak puanını 12’ye yükseltmiş ve ligde 3. sıraya çıkmıştı.

YAZAR: Evren ÖZGÜNER

İzmir Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümü mezunu olan Evren Özgüner Tahmin Haber sitesinde Gündem kategorisi yazarıdır.

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray ‘da kayyum için başvuru yapıldı

Hasan Ahmet Özdoğan ve Barış Cenk Akkaya, Galatasaray kulübüne kayyum atanması için İstanbul 7 'nci Sulh Hukuk Mahkemesi 'ne başvuruda bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir