Kayserispor Samet Aybaba ile anlaştı

Geçtiğimiz günlerde Hikmet Karaman ile yollarını ayıran İstikbal Mobilya Kayserispor, deneyimli antrenör Samet Aybaba ile anlaştığını duyurdu.


Süper Ligin en dibine demir atan ve oynadığı 7 maçtan hiç galibiyet alamayarak 3 puanla son sırada bulunan Kayserispor, geçtiğimiz günlerde takımın kötü performansından dolayı Hikmet Karaman ile yollarını ayırmıştı. İstifa ederek takımdan ayrılan Hikmet Karaman’ın yerine Samet Aybaba Kayserispor’un teknik direktörlüğünü üstlenecek.

YENİ DÖNEMİN ADI : SAMET AYBABA

Süper Ligde sayısız kulübe teknik direktörlük yapmış olan deneyimli isim son olarak geçen sezon Bursaspor’un başındaydı. Ligin sonu gelmeden önce Bursaspor’un Alanyaspor’a yenilmesinin ardından yönetimle konuşan ve karşılıklı mutabakata vararak kulüpten ayrılan Samet Aybaba, 7 Nisan tarihinden bu yana herhangi bir takımın başına geçmemişti.

YAZAR: Mert Güntok

1990 yılında Ankara’da doğdu. 2010 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nden “Yılın Spor Köşe Yazısı Övgü Ödülü”ne layık görüldü. Tahmin Haber sitesinde voleybol haberlerinden sorumludur.

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray ‘da kayyum için başvuru yapıldı

Hasan Ahmet Özdoğan ve Barış Cenk Akkaya, Galatasaray kulübüne kayyum atanması için İstanbul 7 'nci Sulh Hukuk Mahkemesi 'ne başvuruda bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir