Luyindama ameliyat olacak

Yapılan açıklamada Luyindama ‘nın sakatlığı ile ilgili bilgi verildi. Galatasaraylı oyuncunun futbolcunun ameliyat olacağı belirtildi.


Galatasaray ‘ın resmi internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamada Luyindama ‘nın sakatlığı ile ilgili bilgi verildi. Galatasaraylı oyuncunun futbolcunun ameliyat olacağı belirtildi.

Son günlerde sakatlık haberlerinin peş peşe geldiği Galatasaray ‘da bir sakatlık haberi de Demokratik Kongolu defans oyuncusu Christian Luyindama ‘dan geldi. Galatasaray ‘ın resmi internet sitesinden yapılan oyuncunun sakatlığı ile ilgili açıklamada 25 yaşındaki oyuncunun ameliyat olacağı açıklandı.

SARI – KIRMIZILI TAKIMIN YAPTIĞI AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

“Demokratik Kongo Cumhuriyeti ‘nin Gambiya ile karşılaştığı milli maçta sakatlanıp İstanbul ‘a gelen Christian Luyindama ‘nın sağlık ekibi tarafından yapılan kontrollerinin ardından sol diz ön çapraz bağlarında kopma ve dış menisküsünde yırtık olduğu tespit edildi. Bunun üzerine oyuncunun ameliyat edilmesi planlanmıştır” denildi.

YAZAR: Mehmet TURGUT

Eskişehir Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünden mezun olan Mehmet Durgut, 37 yaşında evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Tahmin Haber sitesinde futbol haberleri sorumlusudur.

Ayrıca Kontrol Et

Göztepe deplasmanda Ankaragünü ‘nü mağlup etti

Süper Lig 'de 14. hafta mücadelesinde Göztepe, deplasmanda karşılaştığı Ankaragücü 'nü 3-1 mağlup etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir