Vedat Muriç ve Max Kruse kadroya alındı

Fenerbahçe’de uzun zamandır sakatlıkları bulunan Vedat Muriç ve Max Kruse sevindirici haber geldi ve iki yıldız futbolcu Göztepe maçı kadrosuna alındı.


Süper Lig 13. hafta maçında Göztepe ile İzmir’de karşılaşacak olan Fenerbahçe’de sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Sezon başından beri talihsiz günler geçiren Max Kruse’nin sakatlığındaki önemli gelişmeler başta teknik ekip olmak üzere tüm camiada sevinçe karşılandı.

22 KİŞİLİK KADROYA ALINDILAR

Fenerbahçe Spor Kulübünden yapılan açıklamada Max Kruse ve Vedat Muric, cumartesi günü Süper Lig 13. hafta maçında Göztepe karşısındaki 22 kişilik kadroya dahil edildi.  Fenerbahçe’nin kadrosunda diğer öne çıkan isimler ise, Deniz Türüç, Luiz Gustavo, Emre Belözoğlu, Garry Rodrigues ve sakatlıktan kurtulan Hasan Ali Kaldırım oldu.

Göztepe Fenerbahçe maçı cumartesi akşamı İzmir’de saat 20:00 de oynanacak.

YAZAR: Mehmet TURGUT

Eskişehir Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünden mezun olan Mehmet Durgut, 37 yaşında evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Tahmin Haber sitesinde futbol haberleri sorumlusudur.

Ayrıca Kontrol Et

Galatasaray ‘da kayyum için başvuru yapıldı

Hasan Ahmet Özdoğan ve Barış Cenk Akkaya, Galatasaray kulübüne kayyum atanması için İstanbul 7 'nci Sulh Hukuk Mahkemesi 'ne başvuruda bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir