Fenerbahçe’de voleybol takımlarına yeni sponsor bulundu

Fenerbahçe Spor Kulübü, Voleybol takımlarının teknoloji üreticisi olan Fluo ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.


Fenerbahçe Spor Kulübü, Voleybol takımlarının teknoloji üreticisi olan Fluo ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.

VOLEYBOL TAKIMLARINA YENİ SPONSOR

Yapılan açıklamada anlaşmanın süresi ve anlaşma bedeline dair bilgi verilmezken, Fluo firmasının Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımının forma sırtına, kadın voleybol takımının ise şort ve taytına sponsor olduğu belirtildi. Sponsorluk anlaşmasının ise Fluo CEO’su Alexios Mavrogenis ile Fenerbahçe yöneticisi Burhan Karaçam’ın katılımıyla 9 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek törenle imzalanacağı duyuruldu.

Türkiye piyasasına yeni giren Flue, özellikle tablet ve akıllı telefon sektörüne hızlı bir giriş yapmayı amaçlıyor. Son olarak Turkcell ile anlaşan Fluo firmasının tabletleri, evlerine Superonline bağlatan müşterilere sponsorluk kapsamında ücretsiz olarak dağıtılıyor.

YAZAR: Evren ÖZGÜNER

İzmir Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümü mezunu olan Evren Özgüner Tahmin Haber sitesinde Gündem kategorisi yazarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir